Planavimo skyriaus vadovas/-ė

Vilnius
Valid until 2022-06-30

Digital Matter – didžiausias interneto tinklalapių partneris Baltijos šalyse, teikiantis reklamos plotų pardavimo, SEO, duomenų valdymo, tinklalapių optimizavimo paslaugas ir unikalius įrankius tinklalapių verslų augimui.

Prisijunk ir siek karjeros adtech ir marketingo rinkoje nuolat augančioje įmonėje.

Atsakomybės

  • Media planavimo skyriaus administravimas
  • Media planavimo komandos darbų paskirstymas
  • Naujų darbuotojų apmokymas
  • Esamų komandos procesų priežiūra ir tobulinimas
  • Bendravimas strateginiais klausimais su klientais ir visomis Lietuvos media agentūromis
  • Reklaminių pasiūlymų rengimas (sklaidos planas, prezentacija, pasiūlymas, tekstinė info ir pan.)
  • Reklaminės sklaidos media planų rengimas
  • Klientų ir komandos konsultavimas media planavimo klausimais

Tu išmoksi

  • Išmanyti Digital Matter reklaminius formatus, pozicijas, kainodarą, reklamos metrikas, įvairias analitikos ir duomenų valdymo platformas.
  • Administruoti tau priskirtą komandą
  • Tobulinti komandos darbo procesus
  • Priimti verslui palankius sprendimus
  • Dirbti su duomenų valdymo sistemomis

Reikalavimai

  • Media planavimo patirtis Local online display reklamos rinkoje
  • Geri komunikacijos įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai
  • Noras visuomet rasti sprendimą
  • Atidumas detalėms
  • Noras siekti komandos sėkmės
  • Motyvacija pasiekti iškeltus tikslus
  • Mokėjimas dirbti su Excel, Powepoint programomis
  • Mokėjimas dirbti su Canva progrma - privalumas

Atlyginimas ir priedai

  • Fiksuotas atlyginimas nuo 2319,58 Eur neatskaičius mokesčių
  • Priedų sistemą už sukurtus ir realizuotus produktus ir pasiūlymus
  • Profesionali komanda
  • Karjera interneto reklamos srityje
  • Lankstus darbo grafikas
  • Lankstus požiūris į darbo vietą
  • Darbas įdomioje ir nuolat augančioje srityje
  • Sveikatos draudimas
  • Sporto klubo abonementas
  • Papildomi laisvadieniai

Atsiųsk savo CV mums į [email protected] arba užpildyk formą žemiau ir sutarkime dėl pokalbio!

Pretenduoti į darbo vietą

Send us your CV

Contact us